Bosch GRC18V-60 Akkus racsnis csavarkulcs 3/8" 18V akku és töltő nélkül, karton 06019N8000
Szállítási idő:  1-3 munkanap
Személyes átvétel esetén:  1-2 munkanap
Raktáron
Webáruház
Raktáron
Fót
Szada
Nincs raktáron
Vecsés
Pilisvörösvár
Nincs raktáron
Érd
Budakeszi
Tatabánya
Adatok
Gyártó
Bosch
Gyártói cikkszám
06019N8000
EAN kód
Méret
363 x 75 x 70mm (h x sz x m)
Típus
Akkumulátoros
Akku feszültség
18V
Extrák
Akku és töltő nélkül szállítva, Papírdobozban szállítva
Cikkszám
133702
Tömeg
900 g/darab
TERMÉKLEÍRÁS
  • Rendkívül erős racsnis nyomatékkulcs, amely szűk helyeken is könnyebben használható
  • Gyors és erőteljes, kiváló racsnis teljesítménnyel M5-től M12 méretig – köszönhetően a 60 Nm maximális kimeneti nyomatéknak és a 400 ford./perc fordulatszámnak