Bosch GRC12V-60 Akkus racsnis csavarkulcs 3/8" 12V akku és töltő nélkül, karton 06019N8301
Szállítási idő:  1-3 munkanap
Személyes átvétel esetén:  1-2 munkanap
Rendelhető
Webáruház
Nincs raktáron
Fót
Nincs raktáron
Szada
Vecsés
Pilisvörösvár
Érd
Budakeszi
Tatabánya
Adatok
Gyártó
Bosch
Gyártói cikkszám
06019N8301
EAN kód
Méret
79 x 32 x 34mm (h x sz x m)
Típus
Akkumulátoros
Akku feszültség
12V
Extrák
Akku és töltő nélkül szállítva, Papírdobozban szállítva
Cikkszám
133710
Tömeg
763 g/darab
TERMÉKLEÍRÁS
  • A kompakt racsnis csavarkulcs praktikusan használható a szűk helyeken lévő csavarokhoz
  • Kompakt és kényelmes szerszám keskeny 12 V-os rendszerrel a szűk helyek eléréséhez, valamint LED-fénnyel a sötét területek megvilágításához
  • Hatékony és felhasználóbarát kezelés a fordulatszám-beállító kapcsolónak köszönhetően
  • Fémburkolatának köszönhetően robusztus és tartós
  • Forgatónyomaték, max. (kemény csavarozási eset) 60 Nm